Więcej na ten temat

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Dodany przez Janusz, wtorek, 30 11 2012

Złoto zaklęte w kropli

Zaskakująco interesującą ofertą na stworzenie swojej własnej siatki w systemie marketingu wielopoziomowego zaproponowała firma Goldendrop.

Przedsiębiorstwo z powodzeniem zdobywa rodzimy rynek proponując ekskluzywny, świetnej jakości olej lniany bogaty w nienasycone wartościowe kwasy tłuszczowe Omega 3. Olej Goldendrop jest faktycznie rewelacyjnie dobraną mieszanką oleju lnianego wytłaczanego z siemienia lnianego oraz oleju rzepakowego ze starannie wyselekcjonowanych nasion roślin genetycznie nie modyfikowanych. Otrzymany w taki sposób produkt wyróżnia się kapitalnymi właściwościami smakowymi, a co najważniejsze dietetycznymi. W przeciwieństwie do oliwy z oliwek lub też oleju z wiesiołka, olej lniany Goldendrop może być stosowany tak samo do spożywania na zimno jak również do pieczenia oraz smażenia. Przeczytajcie w opisie diety dr Budwig a na forach o gotowaniu na temat właściwości leczniczych oleju lnianego, a ponadto ściągnijcie rewelacyjne kulinarne przepisy i zapoznajcie się z cenami oleju lnianego różnych wytwórców.

Lecznicze cechy oleju lnianego zostały zweryfikowane przez szereg badań naukowych prowadzonych w centrach badawczych a także na wielu renomowanych uczelniach. Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 6 9 to gwarancja dobrego samopoczucia oraz zdrowia. Na rynku można kupić różne tabletki z kwasami Omega takie jak: Omega 3 forte czy Omega 3 naturell z instrukcją ich dawkowania.

Co to jest jest tajemniczy marketing wielopoziomowy MLM często nazywany mianem network marketingu? Jest to system MLM, w oparciu o który firmy multi level marketing oferują pracę wszystkim tym, co chcieliby uzyskać dodatkowe środki, pragną sprawdzić się w innym systemie pracy niż klasyczny system na etacie lub też praca MLM w systemie MLM będzie dla nich sporym wyzwaniem oraz mają cechy dobrego sprzedawcy. Mnóstwo ciekawych rzeczy o marketingu wielopoziomowym zdobędziecie przeglądając liczne fora dyskusyjne w temacie MLM. Znajdziecie tam wiele porad oraz opisów doświadczeń ludzi, jacy zdobywali klientów dla najbardziej znanych kompanii network marketing takich jak Amway, Oriflame. Zdania o MLM są naturalnie różnorakie, począwszy od skrajnie negatywnych a kończąc na na wskroś optymistycznych. Jedno jest pewne - systemy open MLM mogą być super alternatywą dla tych, którzy cenią sobie nienormowany czas pracy, swobodę działania, są skuteczni, samodzielni oraz są ukierunkowani, aby osiągać szybkie i dobre efekty swojej pracy.

Fotografie:

zdrowie
uroda
apteki
dieta