Zdrowie

Sposób byś poczuła się piękna

Słowa kluczowe: fitness, uroda, zdrowie

Sposób byś poczuła się piękna

(...) Jeśli chcesz cieszyć się piękna i zdrową sylwetką nie tylko latem, ale przez cały rok, to najwyższa pora zadbać o siebie pod okiem specjalistów, którzy będą w stanie dobrać taki program aktywności dla Ciebie, być z powodzeniem mogła go realizować w domu. Po co odkładać marzenia o zgrabnej figurze, jeśli można ją mieć już niedługo. Wystarczy wybrać odpowiedni klub fitness, który ma w swojej ofercie szeroki wachlarz zajęć ruchowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Może okaże się, że zumba jest Twoim żywiołem i niepostrzeżenie (...)

Dodany przez Gryzelda, piątek, 13 12 2017

Czy to już rak prostaty?

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, zdrowie

Czy to już rak prostaty?

(...) Jeżeli jesteś mężczyzną w wieku poniżej czterdziestego roku życia, to najwyższy czas zadbać o swoje zdrowie. Nie tylko dla siebie, ale także dla swojej rodziny. Często bardzo przykrym zdarzeniem jest śmierć bliskiej osoby w wyniku choroby nowotworowej. Aby zabezpieczyć się przed rakiem najlepiej regularnie chodzić do specjalistów i badać się na obecność nowotworu w organizmie. Jedną z najczęstszych chorób jest rak prostaty. Nie jest to oczywiście wyrok i w zależności od stadium da się spokojnie go zwalczyć, jednak nie należy (...)

Dodany przez Janusz, piątek, 22 11 2017

Pierwszy krok ku zmianie

Słowa kluczowe: depresja, leczenie, psychiatra, uroda, zdrowie

Pierwszy krok ku zmianie

(...) Kiedy pogarsza się samopoczucie, to jeszcze nie powód, by pędzić do psychiatry. Z większością problemów człowiek jest bowiem w stanie poradzić sobie sam. Jeżeli jednak nie umie tego zrobić, wówczas lekarz psychiatra może zapewnić mu cenne wsparcie. Pomoże chociażby wskazać źródło złego samopoczucia czy (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 15 08 2017

Wizyta w ośrodku rehabilitacyjnym

Słowa kluczowe: leczenie, masaż, wczasy, zdrowie

Wizyta w ośrodku rehabilitacyjnym

(...) Niewątpliwie, wizyta w różnego rodzaju ośrodkach odnowy biologicznej to dobry pomysł w gruncie rzeczy w przypadku każdego. Nie jest powiedziane, że ktoś nie powinien odwiedzać tego typu miejsc. Osoby, które są schorowane i mają wiele dolegliwości powinny jeździć w takie miejsca, gdyż często tym co tam zastaną będzie oferta rehabilitacji w ramach świadczeń NFZ. Z tego względu są to również dobre miejsca dla (...)

Dodany przez Jarek, piątek, 03 11 2016

Badania profilaktyczne prostaty dla mężczyzn

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, movember, urologia, warszawa, zdrowie

Badania profilaktyczne prostaty dla mężczyzn

(...) "Movember Polska" to coroczna kampania charytatywna, która jest poświęcona mężczyznom i ich zdrowiu. Przypada na listopad i trwa okrągły miesiąc, przy którym są zapuszczane stylowe wąsy. Tak prezentujący się panowie są żywą reklamą, która ma podnosić świadomość innych (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 16 12 2015

Jak pozbyć się żylaków?

Słowa kluczowe: apteki, klinika, leczenie, lekarstwa, zdrowie, żylaki

Jak pozbyć się żylaków?

(...) Co więcej, aktywność fizyczna przyniesie nam również inne korzyści. Dzięki niej będziemy mogli wzmocnić swój układ odpornościowy, a tym samym uniknąć wielu, innych chorób.Postarajmy się więc zwracać uwagę na różne sygnały, które wysyła nam nasz organizm. (...)

Dodany przez Olek, piątek, 11 11 2015

Odżywiamy się zdrowo

Słowa kluczowe: leczenie, uroda, zdrowie, żywność

Odżywiamy się zdrowo

(...) tego produktu. Stąd ceny żywności ekologicznej mogą się wydawać wyższe i takie są, jednak różnice te są nieznaczne. W przypadku warzyw różnica ta jest znikoma, większa w przypadku olejów, ryb czy mięsa. Jest to spowodowane właściwą produkcją i odpowiednią jakością towarów, których cena po prostu nie może być niższa, żeby te koszta pokryć. Jednym z tych droższych artykułów jest także miód naturalny. Dzisiejsi producenci mieszają miód z wodą i trudno (...)

Dodany przez Zbyszek, piątek, 30 07 2015

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

(...) Uprawianie sportu, niezależnie od jego rodzaju wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy zadbać nie tylko o strój czy odpowiednie obuwie ale również o wsparcie swojego organizmu, które pomoże nam osiągać jak najlepsze rezultaty.W zależności od rodzaju aktywności, którą wykonujemy możemy potrzebować białka serwatkowego, witamin, spalaczy tłuszczu lub odpowiedniego nawodnienia organizmu. Środki, które zawierają te substancje w (...)

Dodany przez Ula Tytus, piątek, 23 07 2015

Psychoterapia - kiedy warto z niej skorzystać?

Słowa kluczowe: psychologia, psychoterapia, zdrowie

Psychoterapia - kiedy warto z niej skorzystać?

(...) Niezwykle szybkie tempo życia, nadmiar obowiązków i codzienne zmartwienia - oto czynniki składające się na tworzenie stresogennego środowiska, w którym przyszło nam funkcjonować. Niestety, stres stał się piętnem dzisiejszych czasów i z reguły dotyczy nas wszystkich. Nic więc dziwnego, że nawet osoby, które dotąd uważały się za niebywale odporne psychiczne, czasami uginają się pod ciężarem własnych problemów.Nie jest jednak powiedziane, że w potyczce z codziennością, jesteśmy zdani jedynie na własne siły. Żeby uzyskać pomoc, trzeba jedynie przełamać wewnętrzne opory. Właśnie, opory, które wynikają ze społecznego tabu, bo to, co na zachodzie nie jest niczym niezwykłym ani tym bardziej wstydliwym, u (...)

Dodany przez Zbyszek, piątek, 22 07 2014

Zwyrodnienie kręgosłupa - przyczyny i skutki

Słowa kluczowe: kręgosłup, leczenie, ortopeda, zdrowie

Zwyrodnienie kręgosłupa - przyczyny i skutki

(...) Częste bóle pleców, które promieniują aż do pośladków czy samych kończyn dolnych mogą być pierwszym sygnałem związanym ze zwyrodnieniem kręgosłupa. Zwyrodnienie kręgosłupa powstaje zazwyczaj na skutek zużycia i obciążenia wszystkich tkanek tworzących stawy, dyski czy kręgi w kręgosłupie. Zwyrodnienie kręgosłupa dotyka zazwyczaj osoby starsze, jednak coraz (...)

Dodany przez Maciej, piątek, 13 02 2014

Poukładać siebie

Słowa kluczowe: medycyna, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Poukładać siebie

(...) Dziś psychoterapia i przyznanie się do niej to nie wstyd. Zwłaszcza w tak dużych miastach, jak chociażby Wrocław. Pęd życia i natłok informacji często sprawiają, że nie możemy uporać się sami ze sobą i swoimi problemami. Nie ma co zwlekać i liczyć na to, że damy sobie radę sami. Lepiej od razu zwrócić się do osoby, która pomoże nam poukładać siebie i pomóc nam dojść do tego, co dla nas (...)

Dodany przez Zbyszek, piątek, 08 01 2014

Prywatne leczenie zębów

Słowa kluczowe: medycyna, stomatologia, uroda, zdrowie

Prywatne leczenie zębów

(...) Mnóstwo pacjentów skarży się, że leczenie zębów na NFZ jest prawdziwą męczarnią. Po pierwsze, przygnębiająca zdaje się być ogromna kolejka, jaka oblega każdy gabinet stomatologiczny. Drugim powodem są ciągłe oszczędności zagrożonego NFZ, który wprowadza ograniczenia czasowe, ile zębów czy plomb można wstawić bezpłatnie w przeciągu roku. Teoretycznie, jest to wyjście rozsądne - co jednak zrobić z osobami, które mają wyjątkowe problemy z psującymi się zębami? Zdarzają się osoby, które prawie wcale nie muszą (...)

Dodany przez Gryzelda, piątek, 01 10 2013

Zafunduj sobie piękny uśmiech

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

Zafunduj sobie piękny uśmiech

(...) zęby. Przed podjęciem decyzji o takim zabiegu wybielania naszym obowiązkiem jest dowiedzieć się na czym polega działanie danego środka aktywnego. Jeśli ktoś posiada większą ilość pieniędzy do wydania, to może pozwolić sobie na implanty, czyli specjalne nakładki na zęby, albo całościowe uzupełnienia. Takie rozwiązania nie kosztują mało, jednak efekt będący efektem ich zastosowania jest zdumiewający! Wyglądają one wręcz zachwycająco i wspaniale się prezentują. Takie metody bardzo skutecznie poprawiają wygląd uzębienia to raz, są też i niezwykle estetycznie wyglądającym sposobem na uzupełnienie ubytków po naturalnych zębach.Aby poprawić wygląd uzębienia (...)

Dodany przez Jarek, piątek, 08 04 2013

Z wizytą u seksuologa

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Z wizytą u seksuologa

(...) Leczenie zaburzeń erekcji powstałe z przyczyn o podłożu psychologicznym może być prowadzone przy zastosowaniu metod psychoterapeutycznych. Właściwie zastosowane terapie z obszaru psychoterapii dadzą wtedy spodziewane rezultaty. Gorzej, jeżeli problemy z erekcją przed 30 pochodzą z innego typu źródeł. Badania lekarzy z kliniki wskazały, że mająca problemy z potencją znaczna większość populacji męskiej cierpi na dysfunkcje lub choroby układu krwionośnego. W tego rodzaju sytuacjach jedynym lekarstwem jest operacyjne leczenie zaburzeń erekcji polegające na udrożnieniu tętnic sromowych oraz biodrowych a także wszczepieniu do nich dedykowanych układów uwalniających leki. (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 18 12 2012

Psychoterapia na co dzień

Słowa kluczowe: terapia, uroda, zdrowie

Psychoterapia na co dzień

(...) W obrębie nauki nazywanej psychoterapią jesteśmy w stanie wyróżnić 4 główne podgrupy: podejście behawioralno-poznawcze, podejście psychoanalityczne, podejście systemowe, podejście humanistyczno-egzystencjalne. Wszelako obecnie została oddzielona i funkcjonuje jako indywidualna nauka, jak również jest elementem składowym innych odmian psychologii takich jak psychologia poznawcza, psychologia postaci. Zaś pomoc psychospołeczna może być świadczona w zasadzie przez każdą instytucję czy osobę, która obiera to sobie za cel funkcjonowania a także ma jakąś znajomość tematu. W początkach swojego istnienia psychoterapia była uznawana za część (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 07 12 2012

Porady psychoterapeutów

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, psychologia, uroda, zdrowie

Porady psychoterapeutów

(...) Budujemy indywidualny rozwój zespołów i osób. Z wsparciem przybywają tutaj niewykwalifikowani i wykwalifikowani w psychoterapii lekarze, socjoterapeuci, pedagodzy, psycholodzy, itd. W obrębie nauki zwanej psychoterapią jesteśmy w stanie wyróżnić cztery główne nurty: podejście psychoanalityczne, podejście behawioralno-poznawcze, podejście humanistyczno-egzystencjalne, podejście (...)

Dodany przez Ulryk, piątek, 01 12 2012

Złoto zaklęte w kropli

Słowa kluczowe: apteki, dieta, uroda, zdrowie

Złoto zaklęte w kropli

(...) Zaskakująco interesującą ofertą na stworzenie swojej własnej siatki w systemie marketingu wielopoziomowego zaproponowała firma Goldendrop. Przedsiębiorstwo z powodzeniem zdobywa rodzimy rynek proponując ekskluzywny, świetnej jakości olej lniany bogaty w nienasycone wartościowe kwasy tłuszczowe Omega 3. Olej Goldendrop jest faktycznie rewelacyjnie dobraną mieszanką oleju lnianego wytłaczanego z siemienia lnianego oraz oleju rzepakowego ze starannie wyselekcjonowanych nasion roślin genetycznie nie modyfikowanych. Otrzymany w taki sposób produkt wyróżnia się kapitalnymi właściwościami smakowymi, a co (...)

Dodany przez Janusz, piątek, 30 11 2012

Stomatolodzy w Polsce

Słowa kluczowe: medycyna, stomatologia, zdrowie

Stomatolodzy w Polsce

(...) Nasz gabinet stomatologiczny to kolejna forma promocji w internecie, w tym przypadku adresowana do ortodontów, pacjentów gabinetów stomatologicznych, stomatologów, chirurgów stomatologicznych i dentystów.Chirurgia stomatologiczna to ogólnopolski katalog - wyszukiwarka prywatnych klinik i gabinetów stomatologicznych. Macie tu dostęp do specjalistów różnych specjalizacji takich jak: specjalista stomatolog, specjalista ortodonta czy dentysta dziecięcy. Dzięki nam możecie realizować wiele różnych zabiegów medycznych i stomatologicznych takich jak: lakierowanie zębów, wybielanie zębów, implanty, korony, porcelanki, wypełnienia, (...)

Dodany przez Maciej, piątek, 08 11 2012