Więcej na ten temat

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Jarek, czwartek, 08 04 2013

Zafunduj sobie piękny uśmiech

Uroczy uśmiech to marzenie absolutnie każdego mężczyzny jak i każdej przedstawicielki płci pięknej.

Z pięknym uśmiechem jesteśmy dużo bardziej pewni siebie, możemy być bardziej nastawieni na kontakty z innymi ludźmi, o wiele chętniej nawiązujemy nowe znajomości, a flirtowanie z płcią przeciwną bywa dużo łatwiejsze.

nowoczesna stomatologia oraz medycyna estetyczna mogą dawać nam wielkie możliwości poprawiania swojego uśmiechu. Prawda jest taka, że mało kto ma naturalnie bardzo równe zęby oraz mogące pochwalić się śnieżnobiałym kolorem zębów. Większość ludzi ma jakieś defekty uzębienia. Okazje się jednak, że wcale nie musimy z nimi żyć i z nimi się godzić, bo tacy specjaliści jak stomatolog, dentysta, ortodonta są w stanie dopomóc nam w różny sposób! I jak się okazuje też, w bardziej zaawansowanych sytuacjach w grę może wchodzić nawet endodoncja oraz chirurgia stomatologiczna czy protetyka.

Ostatnimi czasy niezwykle często stosowane jest wybielanie zębów. Z roku na rok tworzy się innowacyjne sposoby na to, aby jeszcze lepiej wybielać ludziom zęby. Są również takie sposoby, dzięki którym możemy wykonać wybielane samodzielnie w domu, inne są dostępne bezpośrednio w salonach stomatologicznych. Różnicują się one skutecznością oraz ceną, czasem posiadają one też odmienny wpływ na korzenie zębów, dziąsła, na zęby. Przed podjęciem decyzji o takim zabiegu wybielania naszym obowiązkiem jest dowiedzieć się na czym polega działanie danego środka aktywnego.

Jeśli ktoś posiada większą ilość pieniędzy do wydania, to może pozwolić sobie na implanty, czyli specjalne nakładki na zęby, albo całościowe uzupełnienia. Takie rozwiązania nie kosztują mało, jednak efekt będący efektem ich zastosowania jest zdumiewający! Wyglądają one wręcz zachwycająco i wspaniale się prezentują. Takie metody bardzo skutecznie poprawiają wygląd uzębienia to raz, są też i niezwykle estetycznie wyglądającym sposobem na uzupełnienie ubytków po naturalnych zębach.

Aby poprawić wygląd uzębienia człowieka w świecie stomatologicznej wykonuje się różne zaawansowane zabiegi czy daje się możliwości, które to mogą zafundować komuś szeroki uśmiech tym, że będzie można sprawić, że jego uśmiech stanie się taki jak hollywoodzkich gwiazd. Aby uzyskać taki efekt wykorzystuje się takie sposoby jak rtg zębów, różnego rodzaju nowoczesne zabiegi stomatologiczne, profesjonalne leczenie kanałowe, istnieje również stomatologia dziecięca oraz szereg profesjonalnych skutecznych zabiegów, które pomagają ludziom z taką przypadłością jak paradontoza.

Profesjonalne zabiegi stomatologiczne, a także z zakresu implantologii, chirurgii zębowej i protetyki zapewni dobra klinika stomatologiczna.

Fotografie:

zdrowie
medycyna
leczenie
zęby