Więcej na ten temat

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

 • Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

  Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

Dodany przez Jarek, piątek, 03 11 2016

Wizyta w ośrodku rehabilitacyjnym

Niewątpliwie, wizyta w różnego rodzaju ośrodkach odnowy biologicznej to dobry pomysł w gruncie rzeczy w przypadku każdego.

Nie jest powiedziane, że ktoś nie powinien odwiedzać tego typu miejsc. Osoby, które są schorowane i mają wiele dolegliwości powinny jeździć w takie miejsca, gdyż często tym co tam zastaną będzie oferta rehabilitacji w ramach świadczeń NFZ. Z tego względu są to również dobre miejsca dla każdego, kto właśnie przeszedł jakąś operację i potrzebuje wypoczynku, aby dojść nieco do siebie. 
Ponadto, również osobom, którym nic nie dolega, jednak chciałyby nieco wypocząć polecamy ośrodki odnowy biologicznej. Czeka tu na nich bowiem szeroka oferta różnego rodzaju masaży. Warto zauważyć, że szeroka oferta różnego rodzaju masaży we Wrocławiu obejmuje nie tylko masaże relaksujące, lecz również zdrowotne. Dlatego też, mogą z nich korzystać zarówno ludzie, którzy przyjeżdżają po prostu aby odpocząć, jak również rekonwalescenci. Ponadto, tego typu miejsca dobre są również dla osób, które chcą pozbyć się nadwagi. Dla takich ludzi szczególnie polecamy wczasy odchudzające. Niewątpliwie, niezłym pomysłem jest skorzystanie z wielu różnych usług, jakie oferują ośrodki odnowy biologicznej. Jeśli ktoś jedzie na wczasy odchudzające z resursem, może również zainteresować go oferta rehabilitacji w ramach świadczeń NFZ.
Nie jest bowiem powiedziane, że jadąc się odchudzać nie można przy okazji skorzystać z kilku zabiegów. Może się bowiem okazać, że bardzo się one przydadzą. W zasadzie każdy z nas ma jakieś mniejsze, bądź też nieco większe problemy ze zdrowiem. Dlatego też, niewątpliwie każdemu przydadzą się jakieś zabiegi.

Fotografie:

zdrowie
leczenie
masaż
wczasy