Więcej na ten temat

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

 • Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

  Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.

Dodany przez Maciej, wtorek, 08 11 2012

Stomatolodzy w Polsce

Nasz gabinet stomatologiczny to kolejna forma promocji w internecie, w tym przypadku adresowana do ortodontów, pacjentów gabinetów stomatologicznych, stomatologów, chirurgów stomatologicznych i dentystów.
Chirurgia stomatologiczna to ogólnopolski katalog - wyszukiwarka prywatnych klinik i gabinetów stomatologicznych. Macie tu dostęp do specjalistów różnych specjalizacji takich jak: specjalista stomatolog, specjalista ortodonta czy dentysta dziecięcy. Dzięki nam możecie realizować wiele różnych zabiegów medycznych i stomatologicznych takich jak: lakierowanie zębów, wybielanie zębów, implanty, korony, porcelanki, wypełnienia, leczenie kanałowe.
Nasz serwis skierowany jest zarówno do dla samych dentystów, gdzie mogą wpisywać swoje wizytówki jak również przyszłych pacjentów.
Dodatkowym udogodnieniem dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z usług stomatologa jest wyszukiwarka. Dzięki wyszukiwarce można z łatwością odnaleźć dany gabinet po: kodzie pocztowym, miejscowości, nazwie gabinetu, numerze telefonu, nazwie ulicy.
Sekcja przeznaczona dla dentystów dostępna jest dopiero po zalogowaniu użytkownika. Po wpisaniu loginu i hasła jest możliwość dopisania lub edycji nowego gabinetu do portalu. W dalszym etapie niezbędne jest wypełnienie obszarów z danymi firmy, dzięki którym będzie proste odnalezienie gabinetu przez pacjentów. Dodatkowo można zamieścić galerię zdjęć, która premiuje kolejność pojawiania się w na liście gabinetów stomatologicznych. Istnieje dodatkowa płatna opcja zamieszczania wizytówki na stronie głównej z wyróżnionym tłem.
System wyszukiwania jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczą trzy kliknięcia ażeby znaleźć spis gabinetów stomatologicznych w dowolnej miejscowości.
Portal zawiera w sobie sporą ilość miast Polski a najwięcej wpisów można znaleźć w dużych miastach takich jak: Łódź, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków.

Fotografie:

stomatologia
medycyna
zdrowie