Więcej na ten temat

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Gryzelda, wtorek, 13 12 2017

Sposób byś poczuła się piękna

Jeśli chcesz cieszyć się piękna i zdrową sylwetką nie tylko latem, ale przez cały rok, to najwyższa pora zadbać o siebie pod okiem specjalistów, którzy będą w stanie dobrać taki program aktywności dla Ciebie, być z powodzeniem mogła go realizować w domu.

Po co odkładać marzenia o zgrabnej figurze, jeśli można ją mieć już niedługo. 
Wystarczy wybrać odpowiedni klub fitness, który ma w swojej ofercie szeroki wachlarz zajęć ruchowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Może okaże się, że zumba jest Twoim żywiołem i niepostrzeżenie w tańcu zgubisz zbędne kilogramy. Ale jeśli potrzebujesz w tym procesie pomocy specjalisty, to warto wybrać gabinet dietetyka w Poznaniu, ponieważ daje on możliwość osiągnięcia efektów pod okiem fachowców. Może zastanawiasz się po co inwestować dodatkowe pieniądze w porady dietetyka, jeśli wszystko można znaleźć obecnie w internecie - niezliczone diety - cud oraz ogromny zestaw ćwiczeń, które mają pomóc w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów. 
Okazuje się jednak, że działania własna rękę najczęściej przynoszą więcej szkody niż pożytku i bardzo szybko, jeśli tylko uda się trochę schudnąć, to dopada nas efekt yo-yo. Efekt ten powoduje, że wracamy do poprzedniej wagi, a nawet ją zwiększamy. 
Chyba nie takiego efektu oczekujesz, prawda?
Zadbaj więc o siebie z pomocą sprawdzonych fachowców, którzy dobiorą dla ciebie odpowiednia dietę oraz zestaw ćwiczeń. A kiedy już poczujesz, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku - odwiedź gabinet kosmetyczny w Poznaniu i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Pozwól, by ktoś się Tobą fachowo zaopiekował, być znowu poczuła się piękna.

Fotografie:

zdrowie
uroda
fitness