Więcej na ten temat

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

 • Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

  Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

Dodany przez Ulryk, środa, 08 12 2012

Specjalistyczne konsultacje psychiatryczne

Jednym z coraz poważniejszych problemów ludzkich jest pułapka alkoholizmu.

Leczenie uzależnienia alkoholowego jest zadaniem wymagającym nakładów czasu i fachowej wiedzy, procedurą niezwykle rozbudowaną oraz ciężką. Leczenie uzależnień takich jak alkoholizm odnosi przede wszystkim zwycięstwo w takich przypadkach, kiedy pacjent współpracuje z lekarzem na wszystkich możliwych obszarach oraz ufa całkowicie lekarzowi psychiatrze. Na leczenie uzależnienia alkoholowego decyduje się jednak bardzo mało osób, a wygrywa jeszcze mniejszy odsetek. Leczenie alkoholizmu potrafi skutecznie zrealizować niewielu specjalistów psychiatrów. Alkoholizm jest chorobą poważną, która powraca. Nawet jeśli przez lata alkoholik nie sięga po alkohol nie musi być wcale to pewnością kompletnego wyleczenia. Jeden wypity kieliszek może zadecydować, iż leczenie z alkoholizmu nie powiodło się więc leczenie alkoholika trzeba zaczynać od zera. Podsumowując, _a1__ to temat dla wybitnych fachowców.

W dzisiejszych czasach ciężko o wybitnego specjalistę a także fachowca z zakresu medycyny specjalistycznej. Wielu pacjentów wyczekuje we Wrocławiu konsultacji oraz porad u lekarzy leczących fizyczne choroby takich jak: hepatolog, pediatra, urolog czy neurolog. Gdy w tym samym czasie coraz więcej mieszkańców Wrocławia poszukuje konsultacji psychiatrycznych oraz porad psychologicznych. Psychiatria na Dolnym Śląsku stoi na stosunkowo przeciętnym poziomie.

Ludzie coraz częściej miewają depresje, nerwice, wpadają w alkoholizm, cierpią na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne i zaburzenia psychiatryczne, miewają zaburzenia psychiczne i zaburzenia psychiatryczne, nie radzą sobie z otaczającym ich światem. Ze wsparciem wtedy przychodzi dobry psychiatra. Najlepszy psychiatra, jakiemu ufam, prowadzi swoją praktykę lekarską już od kilkunastu miesięcy. Lekarz psychiatra posiada przykładne doświadczenie oraz potężną wiedzę uzyskane w pracy z wieloma pacjentami w specjalistycznych ośrodkach a także szpitalach psychiatrycznych w całej Polsce.

Poważnym problemem cywilizacyjnym jest leczenie powszechnych już dzisiaj zaburzeń depresyjnych i nerwicowych. Leczenie nerwic jest z reguły przeprowadzane poprzez terapie farmakologiczne trwające w zależności od stopnia skomplikowania danego schorzenia z reguły od kilku do kilkunastu miesięcy. Nerwica i depresja to dziś już wręcz choroby społeczne, na które choruje coraz więcej zapracowanych oraz zestresowanych ludzi. Depresja leczenie i nerwica leczenie wymaga indywidualistycznego podejścia specjalisty psychiatry i jest poparte dużą ilością rozmów, konsultacji a także badań lekarskich. Ponadto leczenie depresji często przynosi dużo lepsze oraz szybsze efekty, gdy jest realizowane we współpracy z rodziną i bliskimi chorego pacjenta.

Różnego typu alkoholizm, natręctwa, depresje a także nerwice to coraz większe problemy rozwijającego się dzisiejszego społeczeństwa w XXI wieku, tak we Wrocławiu jak i w innych miastach w Polsce a także Europie.

 • Gabinet psychologiczny i psychiatryczny

  ul. Bulwar Ikara 31/54
  54-130 Wrocław
  tel.: 501 531 568
  e-mail: kontakt@dobrypsychiatra.com.pl

  http://www.dobrypsychiatra.com.pl

Fotografie:

uroda
medycyna
lekarstwa