Więcej na ten temat

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Olek, wtorek, 15 02 2020

Sala weselna, na co zwrócić uwagę?

Każdy, kto ma ślub przed albo za sobą doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak kluczowe jest dobranie odpowiedniej sali weselnej.

Dzięki podjęciu odpowiedniej decyzji w tej sprawie można zapewnić gościom godziwą rozrywkę na poziomie, a przy okazji masę niezapomnianych wspomnień dla siebie. Ale czym powinna się cechować idealna sala weselna? Jaka powinna być, aby spełniła wszelkie oczekiwania zarówno nas, jak i gości?

Wygląd i walory estetyczne

Doskonała sala weselna powinna wyglądać zjawiskowo - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zjawiskowość ta jednak ma wiele różnych odmian, zależnych od gustu przyszłych małżonków. Jedni stawiają na tradycję i decydują się na bardziej klasyczne aranżacje. Beżowe kolory, staromodne krzesła oraz najczęściej drewniane podłogi stanowią dla nich walory nie do przeoczenia. Są jednak także osoby, które cenią sobie modernizm i nowoczesność - ich wybór pada najczęściej na sale weselne o bogatej palecie kolorów i odważnych stylizacjach.

Usytuowanie

Bardzo ważnym elementem, który jest w stanie zadecydować o doborze sali weselnej jest jej lokalizacja. Ważne jest bowiem, by dana sala znajdowała się jak najbliżej kościoła, w którym będzie miała miejsce ceremonia zaślubin. Nikt nie lubi długich podróży, a bliskie położenie pozwoli uniknąć jakichkolwiek opóźnień. Dodatkowym plusem byłoby umiejscowienie sali weselnej w malowniczym miejscu - pewne jest, że goście nie będą przebywać wewnątrz budynku przez cały okres trwania zabawy. Możliwość wyjścia na świeże powietrze oraz podziwiania spektakularnych widoków może okazać się czymś kluczowym w osiąganiu dobrego wrażenia, o które przede wszystkim w tym przecież chodzi.

Rozplanowanie

Sama sala weselna powinna być umiejętnie rozplanowana pod względem jej poszczególnych elementów - oznacza to, że powinno w niej zostać wydzielone miejsce na orkiestrę (najlepiej w centralnej części pomieszczenia), a stoły jadalne nie powinny zabierać zbyt dużo miejsca. Ważny jest także odpowiedni parkiet do tańczenia. Więcej na stronie www.hotelzieliniec.pl

Fotografie:

sala weselna
ślub