Więcej na ten temat

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

Dodany przez Olek, , 15 02 2020

Sala weselna, na co zwrócić uwagę?

Każdy, kto ma ślub przed albo za sobą doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak kluczowe jest dobranie odpowiedniej sali weselnej.

Dzięki podjęciu odpowiedniej decyzji w tej sprawie można zapewnić gościom godziwą rozrywkę na poziomie, a przy okazji masę niezapomnianych wspomnień dla siebie. Ale czym powinna się cechować idealna sala weselna? Jaka powinna być, aby spełniła wszelkie oczekiwania zarówno nas, jak i gości?

Wygląd i walory estetyczne

Doskonała sala weselna powinna wyglądać zjawiskowo - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zjawiskowość ta jednak ma wiele różnych odmian, zależnych od gustu przyszłych małżonków. Jedni stawiają na tradycję i decydują się na bardziej klasyczne aranżacje. Beżowe kolory, staromodne krzesła oraz najczęściej drewniane podłogi stanowią dla nich walory nie do przeoczenia. Są jednak także osoby, które cenią sobie modernizm i nowoczesność - ich wybór pada najczęściej na sale weselne o bogatej palecie kolorów i odważnych stylizacjach.

Usytuowanie

Bardzo ważnym elementem, który jest w stanie zadecydować o doborze sali weselnej jest jej lokalizacja. Ważne jest bowiem, by dana sala znajdowała się jak najbliżej kościoła, w którym będzie miała miejsce ceremonia zaślubin. Nikt nie lubi długich podróży, a bliskie położenie pozwoli uniknąć jakichkolwiek opóźnień. Dodatkowym plusem byłoby umiejscowienie sali weselnej w malowniczym miejscu - pewne jest, że goście nie będą przebywać wewnątrz budynku przez cały okres trwania zabawy. Możliwość wyjścia na świeże powietrze oraz podziwiania spektakularnych widoków może okazać się czymś kluczowym w osiąganiu dobrego wrażenia, o które przede wszystkim w tym przecież chodzi.

Rozplanowanie

Sama sala weselna powinna być umiejętnie rozplanowana pod względem jej poszczególnych elementów - oznacza to, że powinno w niej zostać wydzielone miejsce na orkiestrę (najlepiej w centralnej części pomieszczenia), a stoły jadalne nie powinny zabierać zbyt dużo miejsca. Ważny jest także odpowiedni parkiet do tańczenia. Więcej na stronie www.hotelzieliniec.pl

Fotografie:

sala weselna
ślub