Więcej na ten temat

 • W sobotę sklepy będą zamknięte. Powodem Święto Trzech Króli

  Planujecie duże zakupy na ten weekend? Zapominalskim przypominamy - jutro zamknięte będą supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe oraz inne sklepy zatrudniające pracowników na umowę o pracę. Powodem był Święto Trzech Króli.

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

Dodany przez Zbyszek, czwartek, 30 07 2015

Odżywiamy się zdrowo

Wśród natłoku produktów w sklepach trudno rozróżnić te, które posiadają w sobie jakąś wartość.

Producenci zapewniają o jakości i braku dodatku substancji chemicznych, jednak często rzeczywistość jest odwrotna i pomimo tych zapewnień, artykuły te zawierają szkodliwe związki i zamiast dostarczać składniki odżywcze, poprawiać nasze zdrowie, tylko je pogarszają.

Sklep ze zdrową żywnością 'Miody Polskie' z Warszawy posiada wyłącznie ekologiczne produkty, które powstają w trosce o zdrowie konsumenta i gwarantuje najwyższą jakość towarów. W dzisiejszych czasach przestaje liczyć się człowiek i etyka, dlatego często nawet wbrew prawu dodaje się mieszankę różnorodnych związków toksycznych, zarówno na etapie hodowli - dodatki nawozów sztucznych i pestycydów, jak i wszelkiego rodzaju barwniki i konserwanty na etapie produkcji. Taka żywność jest tańsza, ale jej jakość w żaden sposób nie odpowiada oczekiwaniom wobec tego produktu. Stąd ceny żywności ekologicznej mogą się wydawać wyższe i takie są, jednak różnice te są nieznaczne. W przypadku warzyw różnica ta jest znikoma, większa w przypadku olejów, ryb czy mięsa. Jest to spowodowane właściwą produkcją i odpowiednią jakością towarów, których cena po prostu nie może być niższa, żeby te koszta pokryć. Jednym z tych droższych artykułów jest także miód naturalny. Dzisiejsi producenci mieszają miód z wodą i trudno w takich słoikach znaleźć te witaminy i wartości, które powinien posiadać prawdziwy miód. Często też zdarza się, że nieświadomie kupujemy mieszanki miodów sztucznych z naturalnym. Takie miody są tanie i nie gwarantują jakości.

Miód naturalny powinien lać się rwącym strumieniem, pozostawiać drapiące uczucie w ustach i krystalizować w odpowiednim czasie. Nie każdy jednak potrafi to rozpoznać, dlatego warto skorzystać z oferty sklepu, który przychodzi z pomocą klientom.

Fotografie:

zdrowie
uroda
leczenie
żywność