Medycyna

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

(...) dobrany skład, który jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla naszego zdrowia. Wiele z tych środków to preparaty, które zawierają aktywne substancje występujące w roślinach, które w odpowiedniej dawce i zestawieniu mogą poprawiać naszą wytrzymałość dodając energii, pomagać w redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększaniu masy mięśniowej, czy też odpowiednio nawadniać nasz organizm.Nic więc dziwnego, że nowoczesne (...)

Dodany przez Ula Tytus, piątek, 23 07 2015

Kłopoty z mową u dorosłych

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, uroda

Kłopoty z mową u dorosłych

(...) poza zajęciami z dziećmi, przyjmuje również osoby starsze, które borykają się z różnymi problemami związanymi z wymową. Mogą być one wywołane z kilku powodów. Wymienić można chociażby wszelkie choroby układy nerwowego, jak udar mózgu czy te związane z wirusami i bakteriami. Powodują one zaburzenia ruchowe, ale także komunikacyjne. Odpowiedni specjalista w takiej sytuacji przeprowadza diagnozę pacjenta, a następnie przystępuje do terapii, mającej na (...)

Dodany przez Ula Tytus, piątek, 01 03 2015

Poukładać siebie

Słowa kluczowe: medycyna, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Poukładać siebie

(...) Dziś psychoterapia i przyznanie się do niej to nie wstyd. Zwłaszcza w tak dużych miastach, jak chociażby Wrocław. Pęd życia i natłok informacji często sprawiają, że nie możemy uporać się sami ze sobą i swoimi problemami. Nie ma co zwlekać i liczyć na to, że damy sobie radę sami. Lepiej od razu zwrócić się do osoby, która pomoże nam poukładać siebie i pomóc nam dojść do tego, co dla nas (...)

Dodany przez Zbyszek, piątek, 08 01 2014

Prywatne leczenie zębów

Słowa kluczowe: medycyna, stomatologia, uroda, zdrowie

Prywatne leczenie zębów

(...) Mnóstwo pacjentów skarży się, że leczenie zębów na NFZ jest prawdziwą męczarnią. Po pierwsze, przygnębiająca zdaje się być ogromna kolejka, jaka oblega każdy gabinet stomatologiczny. Drugim powodem są ciągłe oszczędności zagrożonego NFZ, który wprowadza ograniczenia czasowe, ile zębów czy plomb można wstawić bezpłatnie w przeciągu roku. Teoretycznie, jest to wyjście rozsądne - co jednak zrobić z osobami, które mają wyjątkowe problemy z psującymi się zębami? Zdarzają się osoby, które prawie wcale nie muszą (...)

Dodany przez Gryzelda, piątek, 01 10 2013

Zafunduj sobie piękny uśmiech

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

Zafunduj sobie piękny uśmiech

(...) godzić, bo tacy specjaliści jak stomatolog, dentysta, ortodonta są w stanie dopomóc nam w różny sposób! I jak się okazuje też, w bardziej zaawansowanych sytuacjach w grę może wchodzić nawet endodoncja oraz chirurgia stomatologiczna czy protetyka.Ostatnimi czasy niezwykle często stosowane jest wybielanie zębów. Z roku na rok tworzy się innowacyjne sposoby na to, aby jeszcze lepiej wybielać ludziom zęby. Są również takie sposoby, dzięki którym możemy wykonać wybielane samodzielnie w domu, inne są dostępne bezpośrednio w salonach stomatologicznych. Różnicują się one skutecznością oraz ceną, czasem posiadają one też odmienny wpływ na korzenie zębów, dziąsła, na (...)

Dodany przez Jarek, piątek, 08 04 2013

Z wizytą u seksuologa

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Z wizytą u seksuologa

(...) doświadczenia z przeszłości, które mogą teoretycznie źle rzutować na dzisiejszą sytuację seksualną.Elementy o podstawie fizycznej mogą być następujące:- kłopoty farmakologiczne powiązane z zażywaniem leków na schorzenia zupełnie nie powiązane z impotencja leczenie, stosowanie których prowadzi do zaburzeń erekcji,- kłopoty hormonalne, związane z wadliwą pracą gruczołów tarczycy lub przysadki, co w efekcie prowadzi do zmniejszenia możliwości do utrzymania wzwodu oraz popędu płciowego,- problemy o podłożu neurologicznym, które powodują zaburzenia lub przerwanie drogi przewodzenia impulsów nerwowych, co w konsekwencji zahamowuje cały proces uzyskania efektu (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 18 12 2012

Specjalistyczne konsultacje psychiatryczne

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, uroda

Specjalistyczne konsultacje psychiatryczne

(...) dzisiejszych czasach ciężko o wybitnego specjalistę a także fachowca z zakresu medycyny specjalistycznej. Wielu pacjentów wyczekuje we Wrocławiu konsultacji oraz porad u lekarzy leczących fizyczne choroby takich jak: hepatolog, pediatra, urolog czy neurolog. Gdy w tym samym czasie coraz więcej mieszkańców Wrocławia poszukuje konsultacji psychiatrycznych oraz porad psychologicznych. Psychiatria na Dolnym Śląsku stoi na stosunkowo przeciętnym poziomie. Ludzie coraz częściej miewają depresje, nerwice, wpadają w alkoholizm, cierpią na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne i zaburzenia psychiatryczne, miewają zaburzenia psychiczne i zaburzenia psychiatryczne, nie radzą sobie z otaczającym ich światem. Ze wsparciem wtedy przychodzi dobry psychiatra. Najlepszy psychiatra, jakiemu ufam, prowadzi swoją praktykę lekarską już od kilkunastu miesięcy. Lekarz psychiatra posiada przykładne doświadczenie oraz potężną wiedzę uzyskane w pracy z wieloma pacjentami w specjalistycznych ośrodkach a (...)

Dodany przez Ulryk, piątek, 08 12 2012

Stomatolodzy w Polsce

Słowa kluczowe: medycyna, stomatologia, zdrowie

Stomatolodzy w Polsce

(...) Nasz gabinet stomatologiczny to kolejna forma promocji w internecie, w tym przypadku adresowana do ortodontów, pacjentów gabinetów stomatologicznych, stomatologów, chirurgów stomatologicznych i dentystów.Chirurgia stomatologiczna to ogólnopolski katalog - wyszukiwarka prywatnych klinik i gabinetów stomatologicznych. Macie tu dostęp do specjalistów różnych specjalizacji takich jak: specjalista stomatolog, specjalista ortodonta czy dentysta dziecięcy. Dzięki nam możecie realizować wiele różnych zabiegów medycznych i stomatologicznych takich jak: lakierowanie zębów, wybielanie zębów, implanty, korony, porcelanki, wypełnienia, (...)

Dodany przez Maciej, piątek, 08 11 2012