Lekarstwa

Czy to już rak prostaty?

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, zdrowie

Czy to już rak prostaty?

(...) zwlekać z wizytą u lekarza specjalisty, które dokładnie przebada Ciebie pod tym kątem. Oprócz standardowego wywiadu lekarskiego, gdzie zostaniesz zapytany o problem z nietrzymaniem moczu, czy o ból w trakcie wypróżniania się, zostanie prawdopodobnie pobrana próbka moczu do badania laboratoryjnego oraz krew w tym samym celu. Rozpoznanie raka prostaty nie jest proste, wymaga to sporo czasu oraz dokładnego postawienia diagnozy. Pierwsze wyniki otrzymuje się już w ciągu kilku tygodni, a leczenie można rozpocząć niemalże od razu. Jeżeli ku (...)

Dodany przez Janusz, piątek, 22 11 2017

Badania profilaktyczne prostaty dla mężczyzn

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, movember, urologia, warszawa, zdrowie

Badania profilaktyczne prostaty dla mężczyzn

(...) mężczyzn o zagrożeniu, jakie niesie ze sobą rak prostaty. Ciche zagrożenia dla zdrowia. Rozwija się bardzo powoli i nie nie daje żadnych objawów przez wiele lat pomimo znacznego rozrostu gruczołu krokowego. Przebadaj się, Urologia na Lindleya zaprasza!Najczęściej mężczyźni (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 16 12 2015

Jak pozbyć się żylaków?

Słowa kluczowe: apteki, klinika, leczenie, lekarstwa, zdrowie, żylaki

Jak pozbyć się żylaków?

(...) fizyczną do swojego życia. Jeśli będziemy częściej się ruszać, zapobiegniemy pojawieniu się nowych żylaków. Być może zabieg usunięcia żylaków okaże się wtedy zbędny. A nikt z nas nie chciałby przecież poddawać się operacjom, jeśli nie są one konieczne. (...)

Dodany przez Olek, piątek, 11 11 2015

Specjalistyczne konsultacje psychiatryczne

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, uroda

Specjalistyczne konsultacje psychiatryczne

(...) Jednym z coraz poważniejszych problemów ludzkich jest pułapka alkoholizmu. Leczenie uzależnienia alkoholowego jest zadaniem wymagającym nakładów czasu i fachowej wiedzy, procedurą niezwykle rozbudowaną oraz ciężką. Leczenie uzależnień takich jak alkoholizm odnosi przede wszystkim zwycięstwo w takich przypadkach, kiedy pacjent współpracuje z lekarzem na wszystkich możliwych obszarach oraz ufa całkowicie lekarzowi psychiatrze. Na leczenie uzależnienia alkoholowego decyduje się jednak bardzo mało osób, a wygrywa jeszcze mniejszy odsetek. Leczenie alkoholizmu potrafi skutecznie zrealizować niewielu specjalistów psychiatrów. Alkoholizm jest chorobą poważną, która powraca. Nawet jeśli przez lata alkoholik nie sięga po alkohol nie musi być wcale to pewnością kompletnego wyleczenia. Jeden wypity kieliszek może zadecydować, iż leczenie z alkoholizmu nie powiodło się więc leczenie alkoholika trzeba zaczynać od zera. Podsumowując, _a1__ to temat dla wybitnych fachowców. W (...)

Dodany przez Ulryk, piątek, 08 12 2012