Leczenie

Czy to już rak prostaty?

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, zdrowie

Czy to już rak prostaty?

(...) Jeżeli jesteś mężczyzną w wieku poniżej czterdziestego roku życia, to najwyższy czas zadbać o swoje zdrowie. Nie tylko dla siebie, ale także dla swojej rodziny. Często bardzo przykrym zdarzeniem jest śmierć bliskiej osoby w wyniku choroby nowotworowej. Aby zabezpieczyć się przed rakiem najlepiej regularnie chodzić do specjalistów i badać się na obecność nowotworu w organizmie. Jedną z najczęstszych chorób jest rak prostaty. Nie jest to oczywiście wyrok i w zależności od stadium da się spokojnie go zwalczyć, jednak nie należy (...)

Dodany przez Janusz, piątek, 22 11 2017

Pierwszy krok ku zmianie

Słowa kluczowe: depresja, leczenie, psychiatra, uroda, zdrowie

Pierwszy krok ku zmianie

(...) zaburzeń psychofizycznych. A to już połowa sukcesu.Do gabinetu takiego specjalisty jak lekarz psychiatra z Łodzi nie trzeba chodzić regularnie, niekiedy wystarczy już jedna wizyta, aby poczuć się lepiej. Czasami zamiast indywidualnych spotkań zalecana jest psychoterapia grupowa dla młodzieży i seniorów. Rozmowa w (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 15 08 2017

Wizyta w ośrodku rehabilitacyjnym

Słowa kluczowe: leczenie, masaż, wczasy, zdrowie

Wizyta w ośrodku rehabilitacyjnym

(...) Niewątpliwie, wizyta w różnego rodzaju ośrodkach odnowy biologicznej to dobry pomysł w gruncie rzeczy w przypadku każdego. Nie jest powiedziane, że ktoś nie powinien odwiedzać tego typu miejsc. Osoby, które są schorowane i mają wiele dolegliwości powinny jeździć w takie miejsca, gdyż często tym co tam zastaną będzie oferta rehabilitacji w ramach świadczeń NFZ. Z tego względu są to również dobre miejsca dla (...)

Dodany przez Jarek, piątek, 03 11 2016

Badania profilaktyczne prostaty dla mężczyzn

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, movember, urologia, warszawa, zdrowie

Badania profilaktyczne prostaty dla mężczyzn

(...) "Movember Polska" to coroczna kampania charytatywna, która jest poświęcona mężczyznom i ich zdrowiu. Przypada na listopad i trwa okrągły miesiąc, przy którym są zapuszczane stylowe wąsy. Tak prezentujący się panowie są żywą reklamą, która ma podnosić świadomość innych (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 16 12 2015

Jak pozbyć się żylaków?

Słowa kluczowe: apteki, klinika, leczenie, lekarstwa, zdrowie, żylaki

Jak pozbyć się żylaków?

(...) całkowicie pozbyć się żylaków. Innymi sposobami można jedynie nieco je zmniejszyć lub rozjaśnić. Lekarza zgodnie twierdzą, że tutaj najlepsze rezultaty przyniesie po prostu aktywność fizyczna. Każdy ruch będzie wskazany. Musimy więc włączyć aktywność (...)

Dodany przez Olek, piątek, 11 11 2015

Odżywiamy się zdrowo

Słowa kluczowe: leczenie, uroda, zdrowie, żywność

Odżywiamy się zdrowo

(...) Wśród natłoku produktów w sklepach trudno rozróżnić te, które posiadają w sobie jakąś wartość. Producenci zapewniają o jakości i braku dodatku substancji chemicznych, jednak często rzeczywistość jest odwrotna i pomimo tych zapewnień, artykuły te zawierają szkodliwe związki i zamiast dostarczać składniki odżywcze, poprawiać nasze zdrowie, tylko je pogarszają.Sklep ze zdrową żywnością 'Miody Polskie' z Warszawy posiada wyłącznie ekologiczne produkty, (...)

Dodany przez Zbyszek, piątek, 30 07 2015

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

(...) idealnych dawkach zaoferować może nam doskonale wyposażony sklep z odżywkami dla sportowców.Warto wybierać miejsca, które cieszą się doskonałą opinią klientów. Takie wyspecjalizowane sklepy oferują bowiem nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również profesjonalne doradztwo, dzięki któremu możemy idealnie dopasować odżywki do naszych potrzeb.Nie należy bać się przyjmowania tego rodzaju środków. Mają one bowiem starannie (...)

Dodany przez Ula Tytus, piątek, 23 07 2015

Kłopoty z mową u dorosłych

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, uroda

Kłopoty z mową u dorosłych

(...) Przyjęło się, iż wady wymowy najczęściej eliminowane są u dzieci, bowiem tylko w młodym wieku ten problem się pojawia. Niektórzy sądzą nawet, iż trudność ta zanika samoistnie wraz z procesem dojrzewania. Jest to jednak myślenie błędne, gdyż również w latach późniejszych wszelkiego rodzaju defekty mogą wpływać na to, jak mówimy. Dlatego należy je korygować. Logopeda dla dorosłych już od pewnego czasu jest powszechnie dostępny. Wiele placówek, (...)

Dodany przez Ula Tytus, piątek, 01 03 2015

Zwyrodnienie kręgosłupa - przyczyny i skutki

Słowa kluczowe: kręgosłup, leczenie, ortopeda, zdrowie

Zwyrodnienie kręgosłupa - przyczyny i skutki

(...) częściej choroba ta dotyka osób po 25 roku życia, szczególnie kobiet. Do czynników mających największy wpływ na ryzyko zachorowania należą: - wady wrodzone - późny wiek - nieprawidłowa postawa - rodzaj wykonywanego zawodu - duża masa kostna - otyłość Wadliwa postawa to jedna z przyczyn powstawania zwyrodnień kręgosłupa, dlatego bardzo ważne jest by już od (...)

Dodany przez Maciej, piątek, 13 02 2014

Pomoc dla ciężarnych

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, macierzyństwo, poród, uroda

Pomoc dla ciężarnych

(...) na to, że kobieta będzie miała szansę poznać wszystkie etapy ciąży, oraz te najważniejsze, czyli czas na kilka tygodni przed rozwiązaniem oraz ten najważniejszy dzień czyli rodzenie. Ciężarna, która pierwszy raz zaszła w ciążę nie ma pojęcia jak ma się zachować w różnego rodzaju momentach, dlatego przebycie kursu w takiej szkole pozwoli kobiecie przyzwyczaić się do pewnych chwil, jakie będzie musiała przejść. Nauczyciele prowadzący tego typu placówki powiedzą w skrócie jak rodzić, aby poszło to jak najsprawniej. Szkoły rodzenia (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 10 05 2013

Zafunduj sobie piękny uśmiech

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

Zafunduj sobie piękny uśmiech

(...) Uroczy uśmiech to marzenie absolutnie każdego mężczyzny jak i każdej przedstawicielki płci pięknej. Z pięknym uśmiechem jesteśmy dużo bardziej pewni siebie, możemy być bardziej nastawieni na kontakty z innymi ludźmi, o wiele chętniej nawiązujemy nowe znajomości, a flirtowanie z płcią przeciwną bywa dużo łatwiejsze. nowoczesna stomatologia oraz medycyna estetyczna mogą dawać nam wielkie możliwości poprawiania swojego uśmiechu. Prawda jest taka, że mało kto ma naturalnie bardzo równe zęby oraz mogące pochwalić się śnieżnobiałym kolorem zębów. Większość ludzi ma jakieś defekty uzębienia. Okazje się jednak, że wcale nie musimy z nimi żyć i z nimi się (...)

Dodany przez Jarek, piątek, 08 04 2013

Z wizytą u seksuologa

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Z wizytą u seksuologa

(...) Problemy z potencją są spowodowane niezliczonymi różnorakimi powodami, które można podzielić na dwie klasyczne grupy: elementy o podłożu psychologicznym a także elementy o podłożu fizycznym.Determinanty o podłożu psychologicznym są następujące:- kompleksy wewnętrzne, kłopoty związane z relacjami z partnerem,- bojaźń przed nieplanowanym poczęciem dziecka,- stres powiązany z bieżącą pracą i obowiązkami,- różnego typu obawy związane z odbyciem stosunku płciowego, a więc czy będę na siłach, aby zadowolić partnerkę, czy podołam, czy partnerka nie będzie się śmiała ze mnie,- strach przed zarażeniem się przenoszonymi drogą płciową chorobami,- złe seksualne (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 18 12 2012

Porady psychoterapeutów

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, psychologia, uroda, zdrowie

Porady psychoterapeutów

(...) systemowe. Obszarem zainteresowania pomocy psychospołecznej jest natomiast pomaganie w położeniach kryzysowych, ale nie ma to wiele wspólnego z naukami medycznymi i definiowaniem schorzenia czy zaburzenia. Charakterystycznym czynnikiem psychoterapii jest brak używania farmaceutyków oraz leczenia farmakologicznego oraz praca przy zastosowaniu kontaktów międzyludzkich. Sama psychoterapia (...)

Dodany przez Ulryk, piątek, 01 12 2012