Więcej na ten temat

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Dodany przez Olek, czwartek, 11 11 2015

Jak pozbyć się żylaków?

Jeśli chcemy dobrze zadbać o swoje zdrowie, na pewno pragniemy przy tym pozbyć się różnych schorzeń i dolegliwości.

A wciąż dość powszechnym problemem wielu osób są pojawiające się żylaki. Nie wyglądają one estetycznie, a przy tym niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. Jak więc się ich pozbyć?
Najlepsze rezultaty przyniesie tutaj operacja żylaków poprzedzona badaniem USG Wbrew pozorom jest to dość prosty zabieg, któremu można się poddać w wielu gabinetach lekarskich. Co więcej, tylko za pomocą operacji można całkowicie pozbyć się żylaków. Innymi sposobami można jedynie nieco je zmniejszyć lub rozjaśnić. Lekarza zgodnie twierdzą, że tutaj najlepsze rezultaty przyniesie po prostu aktywność fizyczna. Każdy ruch będzie wskazany. Musimy więc włączyć aktywność fizyczną do swojego życia. Jeśli będziemy częściej się ruszać, zapobiegniemy pojawieniu się nowych żylaków. Być może zabieg usunięcia żylaków okaże się wtedy zbędny. A nikt z nas nie chciałby przecież poddawać się operacjom, jeśli nie są one konieczne. Co więcej, aktywność fizyczna przyniesie nam również inne korzyści. Dzięki niej będziemy mogli wzmocnić swój układ odpornościowy, a tym samym uniknąć wielu, innych chorób.
Postarajmy się więc zwracać uwagę na różne sygnały, które wysyła nam nasz organizm. To właśnie po skórze najczęściej zauważymy pierwsze objawy różnych chorób. Tak samo jest z żylakami. A aby skutecznie się ich pozbyć, wcale nie trzeba stawiać na operacyjne leczenie żylaków. Wystarczy skorzystać z naturalnych sposobów, takich jak np. aktywność fizyczna.

Fotografie:

zdrowie
apteki
lekarstwa
leczenie
klinika
żylaki