Więcej na ten temat

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

  We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

Dodany przez Hubert , wtorek, 11 12 2019

Dobry dermatolog

Problemy skórne dotykają wiele osób dorosłych oraz dzieci.

Ze wszelkimi zmianami należy udać się do dermatologa, aby jak najszybciej rozpocząć proces właściwego leczenia. Pod kontrolą warto mieć pieprzyki i znamiona, które mogą stanowić zagrożenie.
Aby znaleźć sprawdzonego dermatologa w swojej okolicy warto skorzystać z wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania wystarczy wpisać krótkie, ale konkretne hasło, by otrzymać jak najbardziej sprecyzowane wyniki, na przykład polecana poradnia dermatologiczna Gdańsk.
W wynikach wyszukiwania pojawi się oferta najpopularniejszych placówek oraz dane adresowe.
Nowoczesne, prywatne przychodnie często posiadają własną stronę internetową. Na stronie znaleźć można szczegółowy zakres usług oraz cennik. Coraz więcej obiektów wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i umożliwia im rejestrację internetową.
Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe, gdyż wizytę można umówić o dowolnej porze dnia.
Termin wizyty warto zarezerwować ze sporym wyprzedzeniem, gdyż profesjonalne i renomowane gabinety cieszą się sporą popularnością.
Za wizytę należy zapłacić zazwyczaj od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Na pierwsze spotkanie ze specjalistą warto zabrać ze sobą całą dokumentację medyczną i ostatnie wyniki badań.
W przypadku problemów skórnych lekarz zaleca zamówienie maści w aptece, która wykonywana jest na indywidualne zamówienie, według tradycyjnej receptury. Takie preparaty cechuje wysoka skuteczność jednak są one bardzo tłuste, dlatego warto stosować je na noc by nie pobrudzić odzieży.
W przypadku zmian skórnych u małych dzieci nie należy na własną rękę stosować żadnych maści ani specjalistycznych kosmetyków. Specjalista dobierze najlepszy produkt o bezpiecznym składzie, który nie podrażni delikatnej skóry małego dziecka.
Wiele przychodni posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu wizyty są bezpłatne, jednak czas oczekiwania na taką konsultację jest bardzo długi, niekiedy wynosi on nawet kilka miesięcy. Polecanego dermatologa znajdziesz tutaj.

Fotografie:

dermatolog