Więcej na ten temat

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

 • Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

  Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

Dodany przez Ula Tytus, środa, 23 07 2015

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

Uprawianie sportu, niezależnie od jego rodzaju wymaga odpowiedniego przygotowania.

Należy zadbać nie tylko o strój czy odpowiednie obuwie ale również o wsparcie swojego organizmu, które pomoże nam osiągać jak najlepsze rezultaty.

W zależności od rodzaju aktywności, którą wykonujemy możemy potrzebować białka serwatkowego, witamin, spalaczy tłuszczu lub odpowiedniego nawodnienia organizmu. Środki, które zawierają te substancje w idealnych dawkach zaoferować może nam doskonale wyposażony sklep z odżywkami dla sportowców.

Warto wybierać miejsca, które cieszą się doskonałą opinią klientów. Takie wyspecjalizowane sklepy oferują bowiem nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również profesjonalne doradztwo, dzięki któremu możemy idealnie dopasować odżywki do naszych potrzeb.

Nie należy bać się przyjmowania tego rodzaju środków. Mają one bowiem starannie dobrany skład, który jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla naszego zdrowia. Wiele z tych środków to preparaty, które zawierają aktywne substancje występujące w roślinach, które w odpowiedniej dawce i zestawieniu mogą poprawiać naszą wytrzymałość dodając energii, pomagać w redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększaniu masy mięśniowej, czy też odpowiednio nawadniać nasz organizm.

Nic więc dziwnego, że nowoczesne produkty, które może zaoferować nam dobry sklep z odżywkami dla sportowców wykorzystywane są obecnie nie tylko przez zawodowców, ale również, coraz częściej, przez osoby, które trenują amatorsko i hobbystycznie a jednocześnie chcą osiągać jak najlepsze wyniki.

Jeśli więc jesteś osobą, która uprawia sport - nie obawiaj się. Nowoczesne, sprawdzone odżywki to najprostszy sposób na to, byś osiągał zadowalające wyniki dbając o swoje ciało.

Fotografie:

medycyna
apteki
leczenie
zdrowie