Apteki

Jak pozbyć się żylaków?

Słowa kluczowe: apteki, klinika, leczenie, lekarstwa, zdrowie, żylaki

Jak pozbyć się żylaków?

(...) Jeśli chcemy dobrze zadbać o swoje zdrowie, na pewno pragniemy przy tym pozbyć się różnych schorzeń i dolegliwości. A wciąż dość powszechnym problemem wielu osób są pojawiające się żylaki. Nie wyglądają one estetycznie, a przy tym niekorzystnie wpływają na (...)

Dodany przez Olek, piątek, 11 11 2015

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Dedykowane rozwiązania dla sportowców

(...) Uprawianie sportu, niezależnie od jego rodzaju wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy zadbać nie tylko o strój czy odpowiednie obuwie ale również o wsparcie swojego organizmu, które pomoże nam osiągać jak najlepsze rezultaty.W zależności od rodzaju aktywności, którą wykonujemy możemy potrzebować białka serwatkowego, witamin, spalaczy tłuszczu lub odpowiedniego nawodnienia organizmu. Środki, które zawierają te substancje w (...)

Dodany przez Ula Tytus, piątek, 23 07 2015

Pomoc dla ciężarnych

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, macierzyństwo, poród, uroda

Pomoc dla ciężarnych

(...) Znany dobrze kobietom stan błogosławiony to dla niej ogromna chwila pełna szczęścia, ale też olbrzymi stres i wysiłek. Jedynie kobieta w ciąży może zrozumieć to jak się czuje druga kobieta w ciąży, jak to jest być w ciąży, jak to jest rodzić, w końcu jak to jest zostać mamą. Na szczęście mogą one korzystać z takiej formy wsparcia jak pomoc profesjonalistów. Takie chwile generują u kobiet masę różnych pytań, wątpliwości, dylematów.Z pewnością ciężarnej kobiecie bardzo dużo jest w stanie pomóc szkoła rodzenia, która pozwoli (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 10 05 2013

Z wizytą u seksuologa

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Z wizytą u seksuologa

(...) Leczenie zaburzeń erekcji powstałe z przyczyn o podłożu psychologicznym może być prowadzone przy zastosowaniu metod psychoterapeutycznych. Właściwie zastosowane terapie z obszaru psychoterapii dadzą wtedy spodziewane rezultaty. Gorzej, jeżeli problemy z erekcją przed 30 pochodzą z innego typu źródeł. Badania lekarzy z kliniki wskazały, że mająca problemy z potencją znaczna większość populacji męskiej cierpi na dysfunkcje lub choroby układu krwionośnego. W tego rodzaju sytuacjach jedynym lekarstwem jest operacyjne leczenie zaburzeń erekcji polegające na udrożnieniu tętnic sromowych oraz biodrowych a także wszczepieniu do nich dedykowanych układów uwalniających leki. (...)

Dodany przez Hubert, piątek, 18 12 2012

Porady psychoterapeutów

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, psychologia, uroda, zdrowie

Porady psychoterapeutów

(...) Budujemy indywidualny rozwój zespołów i osób. Z wsparciem przybywają tutaj niewykwalifikowani i wykwalifikowani w psychoterapii lekarze, socjoterapeuci, pedagodzy, psycholodzy, itd. W obrębie nauki zwanej psychoterapią jesteśmy w stanie wyróżnić cztery główne nurty: podejście psychoanalityczne, podejście behawioralno-poznawcze, podejście humanistyczno-egzystencjalne, podejście (...)

Dodany przez Ulryk, piątek, 01 12 2012

Złoto zaklęte w kropli

Słowa kluczowe: apteki, dieta, uroda, zdrowie

Złoto zaklęte w kropli

(...) Zaskakująco interesującą ofertą na stworzenie swojej własnej siatki w systemie marketingu wielopoziomowego zaproponowała firma Goldendrop. Przedsiębiorstwo z powodzeniem zdobywa rodzimy rynek proponując ekskluzywny, świetnej jakości olej lniany bogaty w nienasycone wartościowe kwasy tłuszczowe Omega 3. Olej Goldendrop jest faktycznie rewelacyjnie dobraną mieszanką oleju lnianego wytłaczanego z siemienia lnianego oraz oleju rzepakowego ze starannie wyselekcjonowanych nasion roślin genetycznie nie modyfikowanych. Otrzymany w taki sposób produkt wyróżnia się kapitalnymi właściwościami smakowymi, a co (...)

Dodany przez Janusz, piątek, 30 11 2012